Autoindustrijas izstāde "Auto 2021"

Esi sveicināts
"Auto 2021"!

Iepazīsties ar Volkswagen automobiļiem, kuri būs apskatāmi izstādē.

 

Apskati automobiļus

Vairāk kā 40 000 auto entuziasti katru gadu satiekas autoindustrijas izstādē, Ķīpsalā. Vairāk kā 200 uzņēmumi prezentē savus jaunākos produktus un pakalpojumus.

Arī mēs, Moller Auto, piedalīsimies šajā pasākumā un parādīsim jaunākos automobiļus no Volkswagen. Izstādē būs apskatāmi 8 jaunākie Volkswagen modeļi - ID.4, T-Cross, Tiguan eHybrid, Arteon ShootingBrake, ID.3, Caddy, Passat un Golf. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja piedalīties mūsu jautājumu loterijā un laimēt elektroauto uz dienu!

Iepazīsties ar automobiļiem, kurus varēsi apskatīt klātienē, auto izstādē "Auto 2021".

Volkswagen ID.3

Šis ir kaut kā jauna sākums.

Ar ID.3 sākas jauna, dinamiska ēra elektromobilitātes pasaulē. Elektrizējošais sniegums apvienojumā ar novatorisku dizainu un praktisku nobraucamo attālumu. Tas ir cilvēkiem, kas meklē pārmaiņas. Nākotne ir šeit. Iekāpiet!

Apskati ID.3 cenu lapu šeit!

Volkswagen ID.4

Radīts lielām lietām

Revolucionāra un jauna telpas koncepcija, kas sniedz jums brīvību. Elektriskā veiktspēja, kas iedvesmo un intuitīvs izmantošanas vieglums, kas visu padara tik vienkāršu. Jaunais ID.4: jaudīgs kā SUV, ilgtspējīgs kā ID.

Apskati ID.4 cenu lapu šeit!

Volkswagen Golf

Jaunais, digitālais Golf.

Jaunais Golf ir daudzus kilometrus priekšā citiem un nosaka jaunus standartus, kādai jābūt digitalizācijai uz ceļa. Katrs brauciens ātrāks un bezrūpīgāks, pateicoties inteliģentajiem asistentiem, kas apvienoti ar jau ierasto Golf sajūtu.

Apskati Golf cenu lapu šeit!

Volkswagen Passat

Ērts risinājums. Visam. Jaunais Passat.

Jūs vienmēr esat kustībā, bieži dodaties biznesa braucienos un ikdienā organizējat ģimenes dzīvi? Tad jums ir vajadzīgs uzticams automobilis. Taču jaunais Passat sniedz daudz vairāk. Šī automobiļa darbs ir atvieglot jūsu pienākumus. Tā intuitīvās tehnoloģijas katru braucienu padara par ērtu pieredzi. Visaugstākajā līmenī.

Apskati Passat cenu lapu šeit!

 

 

Vai Tev ir radušies jautājumi? Atstāj savu kontaktinformāciju un mēs ar Tevi sazināsimies!

Sazinies ar mums

Volkswagen T-Cross

Pilnībā sagatavots ikdienai. Bet nav ikdienišķs.

Unikāli daudzpusīgs. Nesalīdzināmi kompakts. Izcils moderna krosovera dizaina un ikdienas praktiskuma apvienojums. Īsi sakot, T-Cross ir moderns piedzīvojumu meklētājs un pārveidošanās meistars, kas laiku iezīmes pamanās interpretēt no jauna un citādi.

Apskati T-Cross cenu lapu šeit!

Volkswagen Tiguan eHybrid

Tiguan eHybrid ir klāt!

Atklāj eHybrid dzinēja priekšrocības jau tagad un veic līdz 50 kilometriem elektriskajā režīmā. Aplūko arī aktuālos Tiguan piedāvājumus ar benzīna un dīzeļa dzinējiem zemāk.

Apskati Tiguan cenu lapu šeit!

Vēlies izmēģināt kādu no šiem automobiļiem?

Piesakies testa braucienam

Volkswagen Arteon Shooting Brake

Vairāk vietas stilam un komfortam.

No priekšas ar plato radiatora režģi līdz gludajai jumta līnijai un iespaidīgajam bagāžas nodalījuma tilpumam: pilnīgi jaunā Arteon Shooting Brake inovatīvais dizains parāda, kā apvienot ekskluzivitāti ar praktiskumu augstā līmenī.

Plug-in hibrīds

Dubultā piedziņa nozīmē divas reizes vairāk jautrības

Apskati Arteon Shooting Brake cenu lapu šeit!

Volkswagen Caddy

100% jaunums. Un tomēr 100% Caddy.

Vēl pārliecinošāks: mēs esam pilnībā pārveidojuši jauno Caddy! Papildus jaunajam un aizraujošajam dizainam citas iespaidīgās funkcijas ir modernās autovadītāja palīgsistēmas, augstākās klases digitālais mērinstrumentu panelis (Digital Cockpit) un revolucionārā informācijas un izklaides sistēma (Innovision Cockpit), kas ietver mobilos tiešsaistes pakalpojumus. Kā arī, protams, jaunais Caddy joprojām ir uzticams, pielāgojams un praktisks, kāds tas vienmēr ir bijis, bet tagad – vēl labāk sagatavots visiem dzīves izaicinājumiem.

Apskati Caddy cenu lapu šeit!

Atbildi uz jautājumiem un laimē elektroauto uz dienu!